poniedziałek, 14 lipca 2014

Animacje Letnie w Wołominie


W ramach projektu dofinansowanego z budżetu gminy Wołomin w dwie wakacyjne niedziele zapraszamy wszystkie maluszki w wieku do 3 lat na Animacje Letnie na skwer Wodiczki (plac zabaw przy ul. Moniuszki).

13 lipca już za nami. 
Pogoda i dzieciaki dopisały :)
Zobaczcie sami:

Zaczęliśmy o godz 13:30 zabawami na kocu - trochę sensoryki i muzyki.

Potem były zabawy ruchowe, w tym tunel animacyjny:

Oczywiście furorę zrobiła jak zwykle chusta animacyjna,  którą bawiły się dzieciaki w różnym wieku, w tym również rodzice i opiekunowie :)Atrakcją, i dla rodziców, i dla maluchów, była nauka skręcania balonowych piesków. Mimo kilku pęknięć grupa okazała się na tyle silna, że każdy zabrał ze sobą minimum jednego pieska / żyrafę (to wersja z dłuższą szyją).


W międzyczasie dzieci - i te młodsze, i te nieco starsze, wariowały na naszym torze przeszkód - układały sobie kształtki, a potem po nich wędrowały, albo na nich wypoczywały :)


Ostatnie pół godziny minęło nam na szalonej zabawie z wielkimi bańkami mydlanymi - dzieci oglądały, potem biegały i wyłapywały bańki, a na koniec każdy sam spróbował puścić bańki ze sznurka. Maluszki też dzielnie puszczały duże bańki.Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom za aktywny udział w naszych zabawach. Na kolejne Animacje Letnie zapraszamy Was na 3 sierpnia, również na skwerze im. Wodiczki.

Zajęcia te są częścią projektu realizowanego przez Fundację Mamy Wołomin, a dofinansowanego ze środków Gminy Wołomin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz