piątek, 25 sierpnia 2017

Wznawiamy Klub Mam w Zielonce

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Klubu Mam - rodzicom dzieci w wieku 0-4 lata zamieszkałym w Zielonce proponujemy zajęcia integracyjno-rozwojowe pod nazwą Grupy Zabawowe.
Są to zajęcia dla małych dzieci i ich rodziców lub opiekunów pod merytoryczną opieką konsultanta. Zabawa skoncentrowana jest na stymulowaniu rozwoju, a jednocześnie zapewnia rodzicom wsparcie i umożliwia wymianę doświadczeń z innymi rodzicami. Grupy służą rozwojowi dzieci, ale i wzmocnieniu kompetencji rodziców, którym dają okazję do skorzystania z doświadczenia i wiedzy konsultanta. Ponadto rodzice mają szansę odkrywać wartość wspólnej zabawy i jej znaczenie dla rozwoju dziecka. Do zabawy wykorzystywane są przedmioty codziennego użytku tak, by rodzice po zakończeniu zajęć mogli kontynuować zabawę w domu lub z zaprzyjaźnionymi innymi rodzicami.
Na zajęciach dużo śpiewamy, tańczymy, malujemy, rozrabiamy i brykamy, a tym samym umożliwiamy dzieciom poznawanie świata wszelkimi zmysłami :)Jest to element projektu Klub Mam, jaki Fundacja Mamy Wołomin prowadzi już czwarty rok z rzędu na terenie Zielonki.
Po wakacjach wznawiamy nasze spotkania - widzimy się raz w tygodniu, zawsze we wtorek, w sali zabaw Ale Frajda przy ul. Kolejowej w Zielonce - uwaga, zajęcia zabawowe dzielimy na dwie grupy:
od godz. 9:30 zajęcia dla maluszków do ok 14 miesięcy (dzieci niechodzące i słabo chodzące)
od 11:00 zajęcia dla nieco starszych dzieci - od ok 15 miesięcy (chodzi o wydzielenie maluszków niechodzących od tych które już szybko biegają)
Jeden raz w miesiącu proponujemy tematycze spotkania Klubu Mam - gdzie wymieniamy się doświadczeniami, zapraszamy ekspertów z różnych dziedzin, oczywiście dzieci są na sali wraz z nami. A raz w miesiącu prowadzimy zajęcia sensoplastyczne.
Dzięki dofinansowaniu z Miasta Zielonka wszystkie nasze spotkania w Klubie Mam w Zielonce są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych opiekunów i rodziców z maluchami do 4 lat.
Udział wymaga podpisania formularza zgłoszeniowego ze zgodą na przetwarzanie informacji oraz wykorzystanie wizerunku na potrzeby projektu, a także podpisania listy obecności.
W razie pytań, piszcie mamy.wolomin@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz